O nás
Televízne programy
Internet
Oznamy
Dokumenty na stiahnutie
Odber noviniek
Kontakt

Root Oznamy

                                                                                                                                                                                   18.9.2020
Holkatel, spol. s r.o. Holíč oznamuje:

že z dôvodu blížiaceho sa konca  pozemného vysielania  v DVB T v Českej republike  a prechodu na nový vysielací formát  DVB T2 je nutné vykonať nové usporiadanie programov,  čo bude vyžadovať nutnosťou opätovného naladenia programov TV prijímača z dôvodu nastavenia  nových pozícií.  

V pondelok t.j. 21.9.2020  v čase  od 7.00 - 15.00 bude postupne realizovaná zmena pripojenie jednotlivých programov, čo môže mať za následok  aj krátkodobé výpadky na nevyhnutný čas u niektorých programov,  za čo sa ospravedlňujeme. 

Doporučujeme Vám, 21.9.2020 po 16.00 hod. spustiť automatické ladenie, čím všetky dostupné programy opätovne uložíte do svojho TV prijímača.  Obsahová skladba programov zostane zachovaná. Väčšina programov bude nahradené novším obrazovým, modernejším formátom v  FULL HD rozlíšení. 

Zmeny v programových ponukách:


V základnej ponuke budú nahradené programy Českej TV v HD rozlíšeni, novozaradeným programom zostane CNN Prima News  a Program Jojko.  Programy  ČSRTV (VWYWAR),  SMT (Skalická mestská televízia), Dajto a a LUX budú ponúkané už len v HD  rozlíšení.  TV ŠLAGR a ČT3 HD zostanú už len na nových pozíciach. 
V rozšírenej ponuke zostanú obsahovo zachované všetky programy a novým kanálovým usporiadaním. Prevážna väčšina programov prejde taktiež  do novšieho, modernejšieho HD rozlíšenia a niektoré budú umiestnené na nové pozície. 
Programy Českej televízie, programy skupiny Markíza ( Markíza, Doma a Dajto ) a NOE budú v rámci budú v rámci celej ponuky už len v HD      ( nebudú sa v celkovej  ponuke viac krát opakovať).

Bližšie informácie Vám poskytneme na našom t.č. 034-6684743 prípadne osobne v rámci otváracích hodín v našej kontaktnej kancelárii na Školskej ul. 6.
Uvedeným technickým riešením zabezpečíme príjem TV programov bez nutnosti zakupovania nových TV prijímačov resp. doplňkových zariadení (tzv. set-top-boxov). Ďakujme za pochopenie.    

                                                                                                                    Prajeme príjemné sledovanie televízie.   

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                                                                pridané: 03.08.2020 Úprava základnej programovej ponuky je 1. etapu zmien z dôvodu pripravovanej zmeny v pozemnou vysielaní v Českej republike. 
Doporučujeme zákazníkom so základnou programovou ponukou, aby si po 11.9.2020 naladili programovú ponuku podľa uvedenej 
tabuľky jednoduchým spustením automatického ladenia. Väčšina programov starého formátu SD, bude nahradená novším
modernejším kvalitnejším formátov vo vysokom HD rozlíšení.  Programy, ktoré sú na iných pozíciach, ako je uvedené v tabuľke 
budú po 11.9.2020 odstránené
Upozornenie: Zmena usporiadania programov je vyhradená. Niektoré typy TVP môžu zmeniť zoradenie programov. EPG a HbbTV 
je len u programov, ktoré sú vysielané vysielateľom.   
                                                                                            Prajeme príjemné sledovanie TV programov.  
=====================================================================        28.08.2020


 

V Českej republike v mesiaci september konči prechod TV vysielania na nový modernejší formát pod označením dvb-t2 /HEVC . Nové moderné TV prijímače tento signál spracujú, k starším televízorom by bolo nutné dokupovať doplnkové zariadenie, nazývané ako set-top-boxy. Preto sme sa rozhodli  programy Českých TV ponechať v doterajšom vysielacom formáte. Bohužiaľ, táto zmena vyžaduje
 nepopulárne preladenie  TV prijímača
. O všetkých prevádzaných zmenách Vás budeme informovať na našej webovej stránke a tiež vo videotextovom vysielaní a v oznamoch na Česko-Slovenskej regionálnej televízii ( TV WYWAR ). Na Vaše doplňujúce otázky Vám zodpovieme  osobne v našej  kontaktnej kancelárii, telefonicky alebo mailom na adrese: holkatel@holkatel.sk. Pripravili sme pre
 Vás viacej HD programov ako v základnej tak i v rozšírenej ponuke.  

                                      Ďakujeme za pochopenie a prajeme príjemné sledovanie TV programov.  
                                                                Hollkatel, spol. s r.o. Holíč 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------